Twitter Reklamları şartları Hakkında

Twitter sponsorlu reklamları reklam Hakkında
Bu yazının sağ alt köşesinden bir lisan belirleyerek bu yazının mevcut çevirilerini okuyabilirsiniz. Tercümeler, kolaylık sağlamak üzere verilir ve politikalarımızın içeriğini değiştirme amaçlı değildir. rusça sürümle tercüme arasında fark olması durumunda İngilizce sürüm kaynak alınır ve kaynak olarak kullanmanız gereken sürüm İngilizce sürümdür.
Twitter Reklam Verme Politikaları
Bu duyuru, Twitter'ın ücretli reklam hizmetleri olan Gönderiler, gündemler ve hesaplar için geçerlidir.
Twitter’ın paralı reklam hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için 618media.com ’u ziyaret edin.
Twitter’ın diğer politikaları hakkında bilgi almak için 618media.com ’u ziyaret edin.
Twitter'daki reklam verenler, içeriklerini Twitter Reklamları kullanarak ulaştırmayı tercih ederse üyelikleri ve içerikleri bir kontrol sistemine tabi olur. İşlem süreci, Twitter reklam verme platformunun kalitesini ve saglığını arttırmak için tasarlanmıştır. Bu süreç Twitter'ın, reklam alanların twitter.com/adspolicy adresindeki reklam koşullarına uyup uymadığını denetlemesine yardımcı olur.
Reklam verme onay süreci nedir?
Twitter Reklamları, reklamlarda etkin olmadan önce kontrol edilebilir. Bir hesabın reklam durumu, önceki Twitter kullanımı ve diğer gelişen hallere göre, otomatik olarak Twitter Reklamları onaya gönderilirler. Kontrol genellikle bir reklam hesabının Twitter'ı nasıl kullandığını, profilini ve herhangi bir aktif veya deaktif halindeki reklam kampanyası kapsamındaki yazısını ve hedeflemesini dikkat önünde bulundurur.
Reklamlar kontroldeyken ne olur?
Sponsorlu Tweet kontrolü
Bir reklamveren, Tweetleri Sponsorlu Tweet reklamına dahil etmeyi için seçerse, bu Tweetler kontrole gönderilmek üzere işaretlenir. Kontroldeki Tweetler eklendikleri kampanyalarda çalışamaz. Bir Tweet, reklam okeyi aldıktan sonra hemen tekrar sürmeye başlar ve yeni kampanyalara eklenebilir. Bir Tweet kontrol onayı alamazsa, Twitter Reklamları reklamlarına eklenemez.
Not: Twitter Sponsorlu Reklamları dışındaki bir Tweet, reklam onayı için kontroldeyken bu Tweetle ilgili herhangi bir içerik değişmez. Takip edenler, Tweeti, Tweetin reklam onayı alıp almamasından alakasız olarak görürler. Bir ajans hesabının Twitter Hizmet Şartları'nı uymadığına karar verilmesi halinde bu hesap, Twitter sponsorlu reklamlar alanından kaldırılmasının yanı sıra durdurulabilir.
Twitter Reklamları Üyelik incelemesi
Twitter üyelikleri, Twitter Reklamları'na kaydolduktan sonra ve reklamın yayınlandığı zaman boyunca kontrol için işaretlenebilir. Üyelik kontrolü daha önce 618 medya aktif olan reklam kampanyalarını duraklatır. Böylece, hesap incelemedeyken oluşturulan tüm yazıları da duraklatır. Bir hesap, sponsorlu reklam onayı aldıktan sonra daha önce aktif olan tüm kampanyalar tekrar çalışmaya başlar. Bir üyelik okey alamazsa artık Twitter Sponsorlu reklamlarına kabul edilmez ve tüm kampanyalar sonlandırılır.
Not: Twitter sponsorlu reklamları dışındaki bir üyelik, reklam onayı için incelemedeyken bu üyelikle ilgili herhangi bir reklam değişmez. Bir reklam üyeliğinin Twitter Hizmet hizmet koşullarını ihlal ettiğine karar verilmesi halinde bu reklam hesabı, Twitter Reklamları platformundan kaldırılmasının yanı sıra askıya da alınabilir.
Twitter tanıtımlarını kaldırma hakkında
Twitter reklamcılık politikaları
Telif Hakkı Politikası
Bu yazının sağ alt köşesinden bir lisan seçerek bu bildirinin mevcut çevirilerini görüntüleyebilirsiniz. Çeviriler, basitlik sağlamak üzere verilir ve kurallarımızın içini değiştirme amaçlı değildir. türkçe sürümle çeviri arasında fark olması halinde İngilizce versiyon kaynak alınır ve referans olarak kullanmanız gereken sürüm İngilizce sürümdür.
Bu politika Twitter'ın sponsorlu reklam hizmetleri için geçerlidir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Twitter Reklamları şartları Hakkında”

Leave a Reply

Gravatar